Cesarstwo Rzymskie, denar, 154–155

Rozpoczęcie: 17-10-2022 18:00
Zakończenie: 27-10-2022 20:19:40

Cena wylicytowana: 90 zł
Aukcja zakończyła się 27-10-2022 20:19:40
354541
Opis: Cesarstwo Rzymskie - Antoniusz Pius (138–161), denar, 154–155, Rzym, Aw: Głowa cesarza w prawo, ANTONINVS AVG PIVS P P TR P XVIII, Rw: Vesta stojąca w lewo, trzymająca paterę nad płonącym ołtarzem oraz palladium, COS IIII
Stan zachowania: III/IV, Very Fine / Fine
Dodatkowe informacje: srebro, 2.78 g, uszkodzenia powierzchni monety
Literatura: RIC 238, C. 201

Cena końcowa: 90 zł
Cena wywoławcza: 36 zł
Cena szacunkowa: 60 zł
Ilość odsłon: 42