Republika Rzymska, denar (victoriatus), 211-208 pne

Rozpoczęcie: 17-10-2022 18:00
Zakończenie: 27-10-2022 20:13:20

Cena wylicytowana: 380 zł
Aukcja zakończyła się 27-10-2022 20:13:20
354492
Opis: Republika Rzymska - anonimowa emisja - Luceria, denar (victoriatus), 211-208 pne, Luceria, Aw: Głowa Jowisza w prawo; Rw: Wiktoria stojąca w prawo, nakładająca wieniec na trofeum, w polu L, w odcinku ROMA
Stan zachowania: II-/III+, Extremely Fine / Very Fine
Dodatkowe informacje: srebro, 2.02 g, patyna, ładnie zachowany egzemplarz
Literatura: Crawford 97/1b, Albert 220

Cena końcowa: 380 zł
Cena wywoławcza: 300 zł
Cena szacunkowa: 500 zł
Ilość odsłon: 82