wydawnictwa polskie, Classical Numismatic Group, Triton IV, The Extraordinary Collection of Hen..

Rozpoczęcie: 17-10-2022 18:00
Zakończenie: 27-10-2022 20:01:00

Cena wylicytowana: 210 zł
Aukcja zakończyła się 27-10-2022 20:01:00
354998
Opis: wydawnictwa polskie, Classical Numismatic Group, Triton IV, The Extraordinary Collection of Henry V. Karolkiewicz featuring Polish Coins from a thousand years; New York, 6.12.2000
Stan zachowania: II+, Choice Extremely Fine
Dodatkowe informacje: 168 stron + 9 kolorowych tablic opisujących 3.076 pozycji, oprawa kartonowa; bardzo bogato ilustrowany w tekście, najważniejsza i największa kolekcja monet polskich sprzedawana na koniec XX wieku, ponad 1.000 pozycji, głównie rzadkich polskich talarów, dukatów, donatyw i drobniejszych nominałów, lista wynikowa, dodatkowo przy części pozycji dopisana osiągnięta cena, nieco podniszczona okładka

Cena końcowa: 210 zł
Cena wywoławcza: 120 zł
Cena szacunkowa: 200 zł
Ilość odsłon: 142