Polska, brakteat, XIII/XIV w.

Rozpoczęcie: 10-10-2022 18:00
Zakończenie: 20-10-2022 21:22:20
Polska, brakteat, XIII/XIV w.

Polska, brakteat, XIII/XIV w.

Cena wylicytowana: 300 zł
Aukcja zakończyła się 20-10-2022 21:22:20
354240
Opis: Polska - Anonimowe monety z ziem polskich i sąsiadujących (XIII/XIV w.), brakteat, XIII/XIV w., Łeb barana w prawo
Stan zachowania: III, Very Fine
Dodatkowe informacje: srebro, 15.0 mm, 0.16 g, wykruszenia
Literatura: BRP Lubomia 50 (podobne), BRP Przyłęk 16 (podobne), Kop. 311 bd

Cena końcowa: 300 zł
Cena wywoławcza: 180 zł
Cena szacunkowa: 300 zł
Ilość odsłon: 44