Polska, 10 złotych, 8.06.1794

Rozpoczęcie: 10-10-2022 18:00
Zakończenie: 20-10-2022 20:01:00
Polska, 10 złotych, 8.06.1794

Polska, 10 złotych, 8.06.1794

Cena wylicytowana: 4 300 zł
Aukcja zakończyła się 20-10-2022 20:01:00
354410
Opis: Polska - Insurekcja Kościuszkowska (1794), 10 złotych, 8.06.1794, seria B, numeracja 6344, widoczny fragment znaku wodnego PIETER DE VRIES & COMP, podpisy: Michał Pągowski (dowódca Regimentu Grenadierów Lubelskich) oraz Tomasz Staniszewski (kupiec warszawski)
Stan zachowania: III-, Nearly Very Five
Dodatkowe informacje: złamania, miejscowe ubytki papieru
Literatura: Lucow 18 (R3), Miłczak A2

Cena końcowa: 4 300 zł
Cena wywoławcza: 1 200 zł
Cena szacunkowa: 2 000 zł
Ilość odsłon: 128