Polska, medal chrzcielny

Rozpoczęcie: 12-09-2022 18:00
Zakończenie: 22-09-2022 21:54:40
Polska, medal chrzcielny

Polska, medal chrzcielny

Cena wylicytowana: 350 zł
Aukcja zakończyła się 22-09-2022 21:54:40
350142
Opis: Polska - XIX wiek, medal chrzcielny, Aw: Św. Jan chrzczący Chrystusa, u góry Gołębica, KTO UWIERZY I OCHRZCI SIĘ ZBAWION BĘDZIE, Rw: NA PAMIĄTKĘ CHRZTU, niżej oko opatrzności, niżej dla I. W. G. od B. B. / d. 24/12. 1911 r., niżej dwie gałązki, na których skrzyżowane serce, krzyż i kotwica, z lewej punca srebra i imiennik
Stan zachowania: II-, Nearly Extremely Fine
Dodatkowe informacje: srebro, 37.7 mm, 19.55 g, patyna, przetarty

Cena końcowa: 350 zł
Cena wywoławcza: 90 zł
Cena szacunkowa: 150 zł
Ilość odsłon: 37