Zakończenie: 25-08-2022 20:00 ÷ 22:41
Szwecja, medal nagrodowy Szwedzkiego Związku Łowców, po roku 1890
349167
Aw: Głowa władcy w prawo, OSCAR II SVERIGES OCH NORGES KO... | II/II- |
60 zł szac. 40 zł 44 wyświetleń |
0 | zakończona | |
Polska, Profesor Ryszard Kiersnowski, 2007
350089
Aw: Popiersie na wprost, RYSZARD KIERSNOWSKI, Rw: *4.XI.1... | I/I- |
60 zł szac. 40 zł 18 wyświetleń |
0 | zakończona | |
Polska, zestaw 2 medali, 1970
350123
Aw: Herb Poznania, po bokach 1920 - 1970, POLSKIE TOWARZY... | I/I- |
60 zł szac. 20 zł 23 wyświetleń |
0 | zakończona | |
Polska, Samuel Bogumił Linde (późniejszy odlew, medalu z 1816 roku)
351099
Aw: Popiersie w lewo, u góry SAMUEL BOGUMIŁ LINDE, sygnow... | III |
55 zł szac. 50 zł 11 wyświetleń |
0 | zakończona | |
Polska, 40. rocznica Powstania Warszawskiego, 1984
350124
Aw: Siedzący młody powstaniec, POWSTANIE WARSZAWSKIE - 1 ... | I |
50 zł szac. 60 zł 41 wyświetleń |
0 | zakończona | |
Polska, Władysław Reymont - Chłopi Nobel 1924
350096
Aw: Popiersie Władysława Reymonta lekko w prawo, z prawej... | I |
46 zł szac. 40 zł 33 wyświetleń |
0 | zakończona | |
Polska, znaczek patriotyczny - Jan III Sobieski, 1933
350804
na 250 rocznica Odsieczy Wiedeńskiej, Aw: Popiersie króla... | III+ |
44 zł szac. 40 zł 25 wyświetleń |
0 | zakończona | |
Polska, medal z serii królewskiej koszalińskiego oddziału PTAiN – Bolesław I Chrobry, 1990
350068
Aw: Półpostać króla na tronie, z włócznią św. Maurycego w... | I |
38 zł szac. 30 zł 19 wyświetleń |
0 | zakończona | |
Polska, medal z serii królewskiej koszalińskiego oddziału PTAiN – Bolesław Kędzierzawy, 1989
350076
Aw: Półpostać władcy z mieczem, trzymająca lewą dłoń na m... | I |
38 zł szac. 30 zł 32 wyświetleń |
0 | zakończona | |
Polska, medal z serii królewskiej koszalińskiego oddziału PTAiN – Mieszko III Stary, 1990
350079
Aw: Półpostać siedzącego na tronie władcy 3/4 w prawo, tr... | I/I- |
38 zł szac. 30 zł 24 wyświetleń |
0 | zakończona |