Zakończenie: 25-08-2022 20:00 ÷ 22:41
Polska, Śmierć Józefa Brudzińskiego, (późniejszy odlew medalu z 1917 roku)
350107
Aw: Popiersie w lewo, JÓZEF BRUDZIŃSKI DOKTÓR MEDYCYNY 18... | II |
155 zł szac. 40 zł 22 wyświetleń |
0 | zakończona | |
Polska, medal nagrodowy, 1958
350108
Aw: Rękawica bokserska, POLSKI ZWIĄZEK BOKSERSKI, Rw: Wie... | I/II |
80 zł szac. 70 zł 20 wyświetleń |
0 | zakończona | |
Polska, XV lat miesięcznika BIULETYN NUMIZMATYCZNY, 1980
350113
Aw: Stylizowany herb średniowiecznej Warszawy, z prawej K... | I |
95 zł szac. 30 zł 26 wyświetleń |
0 | zakończona | |
Polska, żeton nagrodowy, 1932
350116
Aw: Dwie uściśnięte dłonie, w tle wschodzące słońce, Za z... | I- |
65 zł szac. 40 zł 49 wyświetleń |
0 | zakończona | |
Polska, 15. rocznica odzyskania dostępu do morza, 1935
350118
Okręt w prawo, poniżej napis "M/S PIŁSUDSKI" oraz punca s... | II |
155 zł szac. 50 zł 54 wyświetleń |
0 | zakończona | |
Polska, zestaw 2 medali, 1970
350123
Aw: Herb Poznania, po bokach 1920 - 1970, POLSKIE TOWARZY... | I/I- |
60 zł szac. 20 zł 24 wyświetleń |
0 | zakończona | |
Polska, 40. rocznica Powstania Warszawskiego, 1984
350124
Aw: Siedzący młody powstaniec, POWSTANIE WARSZAWSKIE - 1 ... | I |
50 zł szac. 60 zł 42 wyświetleń |
0 | zakończona | |
Niemcy, medal chrzcielny, XVII/XVIII w.
350126
Aw: Ich gieng für dir über, und fache dich in deinem Blut... | III |
370 zł szac. 300 zł 92 wyświetleń |
0 | zakończona | |
Śląsk, medal na pamiątkę chrztu (?), ok. (1680–1740)
350127
Aw: Postać na drabinie opartej o krzyż, idąca w kierunku ... | II+ |
720 zł szac. 500 zł 101 wyświetleń |
0 | zakończona | |
Francja, medal komunijny, 1888
350128
Aw: Chrystus z kielichem z hostią, wokół anioły z dziećmi... | II+ |
220 zł szac. 200 zł 89 wyświetleń |
0 | zakończona |