Polska, Odznaka Honorowa Koła Młodzieży Wojskowej, od 1958

Rozpoczęcie: 15-08-2022 18:00
Zakończenie: 25-08-2022 22:40:00

Cena wylicytowana: 14 zł
Aukcja zakończyła się 25-08-2022 22:40:00
351039
Opis: Polska - Polska Rzeczpospolita Ludowa (1952–1989), Odznaka Honorowa Koła Młodzieży Wojskowej, od 1958, Wieniec z koła zębatego i kłosów zboża, na nim miecz sztychem dod dołu,jelec złoóżny z liter KMW, odznaka jednoczęśćiowa, mocowana na słupek, nakrętka sygnowana W.Z.P.S. - W-WA
Stan zachowania: II-, Nearly Extremely Fine
Dodatkowe informacje: tombak srebrzony, emalia, 17.7 x 31.9 mm, 5.25 g (z nakrętką), nakrętka zapieczona
Literatura: Wełna Odznaki 391

Cena końcowa: 14 zł
Cena wywoławcza: 6 zł
Cena szacunkowa: 10 zł
Ilość odsłon: 33