Polska, Odznaka Brygady Kaukaskiej Wojska Polskiego (kopia)

Rozpoczęcie: 15-08-2022 18:00
Zakończenie: 25-08-2022 22:36:00

Cena wylicytowana: 280 zł
Aukcja zakończyła się 25-08-2022 22:36:00
351015
Opis: Polska - II Rzeczpospolita (1918–1939), Odznaka Brygady Kaukaskiej Wojska Polskiego (kopia), Dwie skrzyżowane szaszki na których krzyż, na ramionach BRYG• KAUK• - W. - P. - P.CW. / 1917-1918, w kątach krzyża promienie, na krzyżu Orzeł, odznaka jednoczęściowa, mocowana na słupek, nakrętka sygnowana T. FILIPSKI / WILNO
Stan zachowania: II, Extremely Fine
Dodatkowe informacje: miedź, emalia, 33.7 x 49.8 mm, 20.66 g, spękania emalii

Cena końcowa: 280 zł
Cena wywoławcza: 24 zł
Cena szacunkowa: 40 zł
Ilość odsłon: 50