Polska, Jubileuszowy wiec w Poznaniu, 1902

Rozpoczęcie: 15-08-2022 18:00
Zakończenie: 25-08-2022 22:17:40

Cena wylicytowana: 240 zł
Aukcja zakończyła się 25-08-2022 22:17:40
350115
Opis: Polska - Polska pod zaborami, Jubileuszowy wiec w Poznaniu, 1902, Poznań, Popiersie papieża lekko w lewo, nad nim gwiazda, na dole sygnatura J. BIAŁAS POZNAŃ, OJCIEC ŚW. LEON XIII. PAPIEZ - ŚWIATŁO NA NIEBIE 1878–1903, na stronie odwrotnej PAMIĄTKA / WIECA / JUBILEUSZOWEGO / ODBYTEGO W POZNANIU / NA CZEŚĆ 25 LETNICH / RZĄDÓW OJCA Św. LEONA XIII. / 26. 5. 1902
Stan zachowania: II, Extremely Fine
Dodatkowe informacje: srebro, 28.6 mm, 10.26 g, czyszczony
Literatura: Strzałkowski 24 (RR)

Cena końcowa: 240 zł
Cena wywoławcza: 60 zł
Cena szacunkowa: 100 zł
Ilość odsłon: 59