Cesarstwo Rzymskie, folis, 305–310

Rozpoczęcie: 15-08-2022 18:00
Zakończenie: 25-08-2022 20:11:40

Cena wylicytowana: 330 zł
Aukcja zakończyła się 25-08-2022 20:11:40
350912
Opis: Cesarstwo Rzymskie - Maksymin II Daja (305–313) - jako cezar 305–310, folis, 305–310, Cyzicus, Aw: Głowa cezara w wieńcu laurowym w prawo, GAL VAL MAXIMINVS NOB C, Rw: Mars kroczący w prawo, trzymający włócznię i trofeum, VIRTVTI EXERCITVS, w lewym polu Δ, w odcinku MKV
Stan zachowania: II+, Choice Extremely Fine
Dodatkowe informacje: brąz, 7.81 g, zielona patyna
Literatura: RIC 49

Cena końcowa: 330 zł
Cena wywoławcza: 180 zł
Cena szacunkowa: 300 zł
Ilość odsłon: 78