Polska, 30 lat LOK, 1974
Zakończenie: 07-07-2022 22:36:00
Polska, 30 lat LOK, 1974
348812
Opis: | Polska - XX w. - Polska Rzeczpospolita Ludowa (1952–1989), 30 lat LOK, 1974, Warszawa, Tarcza, na której półpostać Orła, niżej LOK, wokół XXX - * 1944 * 1974 * |
Stan zachowania: | I/I-, Choice About Uncirculated |
Dodatkowe informacje: | mosiądz patynowany, 71.4 x 91.5 mm, 120.94 g |
Cena wywoławcza: 18 zł
Cena szacunkowa: 30 zł
Ilość odsłon: 89