Polska, 30 lat LOK, 1974

Monety złote, antyczne, średniowieczne, polskie i zagraniczne, medale.
Polska, 30 lat LOK, 1974

Polska, 30 lat LOK, 1974

Cena wylicytowana: 20 zł
Aukcja zakończyła się 07-07-2022 22:36:00
348812
Opis: Polska - XX w. - Polska Rzeczpospolita Ludowa (1952–1989), 30 lat LOK, 1974, Warszawa, Tarcza, na której półpostać Orła, niżej LOK, wokół XXX - * 1944 * 1974 *
Stan zachowania: I/I-, Choice About Uncirculated
Dodatkowe informacje: mosiądz patynowany, 71.4 x 91.5 mm, 120.94 g

Cena końcowa: 20 zł
Cena wywoławcza: 18 zł
Cena szacunkowa: 30 zł
Ilość odsłon: 89

1)  20 zł
2)  18 zł