Polska, dwugrosz zaślubinowy, 1747

Monety złote, antyczne, średniowieczne, polskie i zagraniczne, medale.

Cena wylicytowana: 430 zł
Aukcja zakończyła się 07-07-2022 20:34:20
349068
Opis: Polska - August III (1733–1763) - monety pamiątkowe, dwugrosz zaślubinowy, 1747, wybity z okazji ślubu księcia Fryderyka Christiana z Anną Bawarską, Aw: Lecący Geniusz z pochodnią i napis SPEI PUBLICAE, Rw: Napis w 7 wierszach: FRIDERICI / CHRISTIANI / REG POL EL SAX PRINC/ ET / ANTONIAE BAVARAE / CONNUBIUM / MDCCXLVII
Stan zachowania: III/III+, About Good Very Fine
Dodatkowe informacje: srebro 3.52 g, patyna
Literatura: Kahnt 658, Kop. 11542 (R3), Mers. 1883

Cena końcowa: 430 zł
Cena wywoławcza: 120 zł
Cena szacunkowa: 200 zł
Ilość odsłon: 219

1)  430 zł
2)  420 zł
3)  400 zł
4)  350 zł
5)  340 zł
6)  330 zł
7)  320 zł
8)  280 zł
9)  250 zł
10)  240 zł