Republika Rzymska, denar, 97 pne

Monety złote, antyczne, średniowieczne, polskie i zagraniczne, medale.

Cena wylicytowana: 920 zł
Aukcja zakończyła się 07-07-2022 20:05:40
348690
Opis: Republika Rzymska - L. Pomponius Molo C. f. 97 pne, denar, 97 pne, Rzym, Aw: Głowa Apolla w prawo, L POMPON / MOLO, Rw: Numa Pompiliusz stojący w prawo, z lituusem, trzyma rękę nad ołtarzem, z prawej pomocnik kapłana trzymający kozę przygotowaną do złożenia w ofierze, NVMA POMP...
Stan zachowania: III+, Good Very Fine
Dodatkowe informacje: srebro, 3.77 g, miejscowa patyna, rzadki
Literatura: Crawford 334/1, Albert 1142

Cena końcowa: 920 zł
Cena wywoławcza: 900 zł
Cena szacunkowa: 1 500 zł
Ilość odsłon: 104

1)  920 zł
2)  900 zł