Cesarstwo Rzymskie, as, 77/78

Cesarstwo Rzymskie, as, 77/78

Cesarstwo Rzymskie, as, 77/78

Cena wylicytowana: 660 zł
Aukcja zakończyła się 16-06-2022 20:57:40
347380
Opis: Cesarstwo Rzymskie - Wespazjan (69–79), as, 77/78, Rzym, Aw: Popiersie władcy w lewo, w wieńcu laurowym, IMP CAESAR VESPASIAN COS VIII, Rw: Wiktoria w prawo, stojąca na dziobie statku, trzymająca wieniec i gałązkę palmową, po bokach litery S - C, VICTORIA AVGVST
Stan zachowania: III+, Good Very Fine
Dodatkowe informacje: brąz, 27.4 mm, 10.88 g, patyna
Literatura: Cohen 606, RIC² 1014

Cena końcowa: 660 zł
Cena wywoławcza: 180 zł
Cena szacunkowa: 300 zł
Ilość odsłon: 489

1)  660 zł
2)  640 zł
3)  560 zł
4)  370 zł
5)  300 zł
6)  240 zł
7)  230 zł
8)  210 zł
9)  195 zł
10)  190 zł
11)  180 zł