Zakończenie: 09-06-2022 20:00 ÷ 22:31
Niemcy, medal pamiątkowy wzorowany na monecie 1 talar z Nassau (patrz: Davenport 9591)
346824
Aw: Półpostać lekko w prawo, x ALBERT : CO : A • NASSAW •... | I |
185 zł szac. 50 zł 144 wyświetleń |
3 | zakończona | |
Niemcy, medal pamiątkowy z Ludwikiem XIV
346825
Aw: Popiersie władcy w prawo, niżej ÜBERREICHT v.d. GW-SA... | I |
330 zł szac. 50 zł 178 wyświetleń |
4 | zakończona | |
Niemcy, medal z Karolem Fryderykiem Gauss - wybitnym matematykiem, fizykiem itd.., 1855
346745
Aw: Głowa Karola Fryderyka w prawo, legenda NAT. MDCCLXXV... | III/IV |
70 zł szac. 100 zł 168 wyświetleń |
2 | zakończona | |
Niemcy, medal na pamiątkę ukończenia budowy budynku Reichstagu, 1894
346731
sygnowany W.M. na awersie; Aw: Orzeł, ERBAUT UNTER WILHEL... | I/II |
80 zł szac. 120 zł 102 wyświetleń |
2 | zakończona | |
Niemcy, medal na pamiątkę 50. rocznicy zaślubin z Luizą Marią Elżbietą von Hohenzollern, 1906
346822
Aw: Popiersia Fryderyka i Marii w prawo, • FRIEDRICH UND ... | I/I- |
760 zł szac. 300 zł 457 wyświetleń |
6 | zakończona | |
Niderlandy, token religijny "Boży pieniądz" z roku 1958 w kształcie jedenastokąta
346920
Aw: Krzyż z drutu kolczastego, legenda WIE U VERVOLGT VER... | II/II+ |
60 zł szac. 50 zł 137 wyświetleń |
3 | zakończona |