Polska, 1 złoty, 1.03.1940

Polska, 1 złoty, 1.03.1940

Polska, 1 złoty, 1.03.1940

Cena wylicytowana: 290 zł
Aukcja zakończyła się 19-05-2022 20:18:20
345516
Opis: Polska - Generalna Gubernia (1939–1945) - Bank Emisyjny w Polsce, 1 złoty, 1.03.1940, seria B, numeracja 7616100
Stan zachowania: I-/II+, Nearly Uncirculated
Dodatkowe informacje: dolne rogi ugięte, minimalne zagniecenia, rzadki banknot, dolny margines po subtelnej konserwacji
Literatura: Lucow 766 (R2), Miłczak 91, Ros. 571

Cena końcowa: 290 zł
Cena wywoławcza: 60 zł
Cena szacunkowa: 100 zł
Ilość odsłon: 266

1)  290 zł
2)  280 zł
3)  220 zł
4)  220 zł
5)  190 zł
6)  180 zł
7)  170 zł
8)  100 zł
9)  65 zł
10)  60 zł