Polska, Odznaka Za Wzorową Służbę MO z lat pięćdziesiątych

Cena wylicytowana: 70 zł
Aukcja zakończyła się 28-04-2022 22:36:00
344154
Opis: Polska - Polska Rzeczpospolita Ludowa (1952–1989), Odznaka Za Wzorową Służbę MO z lat pięćdziesiątych, na pierwszym planie milicjanci, poniżej księga z literami MO emaliowanymi na czerwono, tło niebieskie, u góry napis ZA WZOROWĄ SŁUŻBĘ z emalią w barwach polskiej flagi, rewers gładki, słupek z nakrętką sygnowaną MENNICA PAŃSTWOWA
Stan zachowania: III+, Good Very Fine
Dodatkowe informacje: tombak srebrzony 40.5 x 29.9 mm, zerwany gwint, miejscowe, delikatne uszkodzenia

Cena końcowa: 70 zł
Cena wywoławcza: 24 zł
Cena szacunkowa: 40 zł
Ilość odsłon: 176

1)  70 zł
2)  65 zł
3)  60 zł
4)  48 zł
5)  46 zł
6)  30 zł
7)  28 zł
8)  24 zł