Polska, 100.000 złotych, 1990

Polska, 100.000 złotych, 1990

Polska, 100.000 złotych, 1990

Cena wylicytowana: 160 zł
Aukcja zakończyła się 28-04-2022 21:21:40
344148
Opis: Polska - III Rzeczpospolita Polska (od 1989) - monety kolekcjonerskie, 100.000 złotych, 1990, USA, Solidarność 1980–1990, typ A (litera L na rewersie i ZŁ daleko przed 100000)
Stan zachowania: I/I-, Choice About Uncirculated
Dodatkowe informacje: miejscowa patyna
Literatura: Parchimowicz 619a

Cena końcowa: 160 zł
Cena wywoławcza: 75 zł
Cena szacunkowa: 120 zł
Ilość odsłon: 76

1)  160 zł
2)  155 zł
3)  145 zł
4)  135 zł
5)  125 zł
6)  80 zł