Niemcy, denar typu OAP, X/XI w.

Cena wylicytowana: 40 zł
Aukcja zakończyła się 28-04-2022 20:20:40
340597
Opis: Niemcy - Saksonia - Otto III (983–1002), denar typu OAP, X/XI w., Aw: Krzyż, Rw: Kaplica z poziomymi belkami, wewnątrz kulka, po bokach po kulce, legenda
Stan zachowania: IV/V, Fine / Very Good
Dodatkowe informacje: srebro, 18.0 mm, 1.56 g, gięty, pęknięty

Cena końcowa: 40 zł
Cena wywoławcza: 12 zł
Cena szacunkowa: 20 zł
Ilość odsłon: 105

1)  40 zł
2)  38 zł
3)  30 zł
4)  18 zł
5)  16 zł
6)  14 zł
7)  12 zł