Rosja, żeton koronacyjny Mikołaja II (kopia), 1896

Banknoty, monety złote, średniowieczne, polskie i zagraniczne.

Cena wylicytowana: 60 zł
Aukcja zakończyła się 21-04-2022 22:33:20
343357
Opis: Rosja - Mikołaj II (1894–1917), żeton koronacyjny Mikołaja II (kopia), 1896, Aw: Dwugłowy Orzeł, na jego piersi ukoronowany romb ze św. Jerzym walczącym ze smokiem, w łapach orła dwa wieńce w których monogram Mikołaja II i jego żony Aleksandry Fiodorownej, КОРОНОВАНЫ - ВЪ МОСКВЪ, na dole 14 / MAЯ 1896, Rw: Insygnia koronacyjne i napis powyżej ЦАРСТВУИ НА СЛАВУ НАМЪ, poniżej dwie gałązki oliwne
Stan zachowania: III, Very Fine
Dodatkowe informacje: biały metal (lany?), 26.4 mm, medalik z uszkiem, czyszczony

Cena końcowa: 60 zł
Cena wywoławcza: 30 zł
Cena szacunkowa: 50 zł
Ilość odsłon: 138

1)  60 zł
2)  55 zł
3)  40 zł
4)  32 zł