Polska, 1 1/2 rubla = 10 złotych, 1835 НГ

Cena wylicytowana: 780 zł
Aukcja zakończyła się 14-04-2022 20:28:00
343314
Opis: Polska - Zabór rosyjski - Mikołaj I (1825–1855), 1 1/2 rubla = 10 złotych, 1835 НГ, Petersburg, wąska korona, po trzeciej i czwartej kępce - dwie jagody
Stan zachowania: III+, Good Very Fine
Dodatkowe informacje: patyna
Literatura: Bitkin 1088, Kuriański Z10P35.2, Plage 323, Berezowski 12.50 zł

Cena końcowa: 780 zł
Cena wywoławcza: 600 zł
Cena szacunkowa: 1 000 zł
Ilość odsłon: 344

1)  780 zł
2)  760 zł
3)  740 zł
4)  720 zł
5)  680 zł
6)  660 zł
7)  640 zł
8)  620 zł
9)  600 zł