Niemcy, denar typu OAP, X/XI w.
Cena wylicytowana: 36 zł
340579
Opis: |
Niemcy - Saksonia - Otto III (983–1002), denar typu OAP, X/XI w., Aw: Krzyż, O-D-O-D, legenda, Rw: Kapliczka z poziomymi belkami, wewnątrz kulka, legenda |
Stan zachowania: |
III/IV, Very Fine / Fine |
Dodatkowe informacje: |
srebro, 19.2 mm, 1.47 g, gięty |
Cena końcowa: 36 zł
Cena wywoławcza: 30 zł
Cena szacunkowa: 50 zł
Ilość odsłon: 60
1) 36 zł
2) 34 zł
3) 32 zł
4) 30 zł
min |