Niemcy, 3 marki, 1910 E

Banknoty, monety złote, antyczne, średniowieczne, polskie i zagraniczne.
Niemcy, 3 marki, 1910 E

Niemcy, 3 marki, 1910 E

Cena wylicytowana: 110 zł
Aukcja zakończyła się 24-03-2022 22:16:40
342156
Opis: Niemcy - Saksonia - linia albertyńska (1547–1918) - Fryderyk August III (1904–1918), 3 marki, 1910 E, Muldenhütten
Stan zachowania: II-/III+, Extremely Fine / Very Fine
Dodatkowe informacje: patyna
Literatura: AKS 185, Jaeger 135

Cena końcowa: 110 zł
Cena wywoławcza: 42 zł
Cena szacunkowa: 70 zł
Ilość odsłon: 167

1)  110 zł
2)  110 zł
3)  75 zł
4)  75 zł
5)  55 zł
6)  44 zł
7)  42 zł