Polska, pieniądz dominialny o nominale 20 (kopiejek / groszy), XIX w.

Banknoty, monety złote, antyczne, średniowieczne, polskie i zagraniczne.

Cena wylicytowana: 310 zł
Aukcja zakończyła się 24-03-2022 21:53:00
342042
Opis: Polska - Ustrzesz, pieniądz dominialny o nominale 20 (kopiejek / groszy), XIX w., Aw: Nominał "20" w podwójnej obwódce, MONETA DÓBR USTRZESZ, Rw: Oko opatrzności, BÓG PRACĘ BŁOGOSŁAWI
Stan zachowania: III+, Good Very Fine
Dodatkowe informacje: mosiądz, 23.2 mm, 4.08 g, rzadki
Literatura: Sikorski T. VI - nie notuje tego nominału (notuje 10, 15 i 30)

Cena końcowa: 310 zł
Cena wywoławcza: 120 zł
Cena szacunkowa: 200 zł
Ilość odsłon: 163

1)  310 zł
2)  300 zł
3)  290 zł
4)  250 zł
5)  135 zł
6)  125 zł
7)  120 zł