Polska, 10 złotych, 1933

Banknoty, monety złote, antyczne, średniowieczne, polskie i zagraniczne.
Polska, 10 złotych, 1933

Polska, 10 złotych, 1933

Cena wylicytowana: 430 zł
Aukcja zakończyła się 24-03-2022 21:29:20
342109
Stan zachowania: III+/III, About Good Very Fine
Dodatkowe informacje: patyna
Literatura: Parchimowicz 121

Cena końcowa: 430 zł
Cena wywoławcza: 180 zł
Cena szacunkowa: 300 zł
Ilość odsłon: 178

1)  430 zł
2)  420 zł
3)  410 zł
4)  400 zł
5)  390 zł
6)  380 zł
7)  360 zł
8)  330 zł
9)  300 zł
10)  220 zł
11)  195 zł
12)  190 zł
13)  185 zł
14)  180 zł