Polska, półgrosz, 1547

Banknoty, monety złote, antyczne, średniowieczne, polskie i zagraniczne.
Polska, półgrosz, 1547

Polska, półgrosz, 1547

Cena wylicytowana: 320 zł
Aukcja zakończyła się 24-03-2022 21:13:00
342197
Opis: Polska - Zygmunt II August (1545–1572) - monety litewskie, półgrosz, 1547, Wilno, końcówki legend LI / LITVA, wariant z dwoma pionowymi pasami na zadzie konia
Stan zachowania: II+, Choice Extremely Fine
Dodatkowe informacje: bardzo ładny, delikatna patyna
Literatura: Cesnulis-Ivanauskas 4SA34-12, Kop. 3239

Cena końcowa: 320 zł
Cena wywoławcza: 60 zł
Cena szacunkowa: 100 zł
Ilość odsłon: 336

1)  320 zł
2)  310 zł
3)  185 zł
4)  180 zł
5)  155 zł
6)  150 zł
7)  120 zł
8)  100 zł
9)  90 zł
10)  80 zł
11)  70 zł
12)  65 zł
13)  60 zł