Francja, medal nagrodowy

Francja, medal nagrodowy

Francja, medal nagrodowy

Cena wylicytowana: 44 zł
Aukcja zakończyła się 17-03-2022 22:39:40
341892
Opis: Francja - XX wiek, medal nagrodowy, Aw: na tle z liści i kwiatów popiersie kobiety w lewo, trzymająca kłosy zboża (?), z prawej sygnatura MORLON, Rw: Plakieta nad którą łby krowy, konia i byka, na dole półpostacie owcy i świni, Na obrzeżu nabite BRONZE
Stan zachowania: I, Uncirculated
Dodatkowe informacje: brąz złocony, 56.3 x 65.4 mm, 140.96 g, medal w pudełku

Cena końcowa: 44 zł
Cena wywoławcza: 42 zł
Cena szacunkowa: 70 zł
Ilość odsłon: 81

1)  44 zł
2)  42 zł