Polska, 300. rocznica Odsieczy Wiedeńskiej, 1983

Cena wylicytowana: 60 zł
Aukcja zakończyła się 17-03-2022 22:39:20
341870
Opis: Polska - XX w. - Polska Rzeczpospolita Ludowa (1952–1989), 300. rocznica Odsieczy Wiedeńskiej, 1983, Popiersie Jana II Sobieskiego w prawo, 1683 • 1983 - JAN III - ODSIECZ WIEDEŃSKA, na stronie odwrotnej logo Krajowej Agencji Wydawniczej
Stan zachowania: I/I-, Choice About Uncirculated
Dodatkowe informacje: mosiądz, 153.7 mm, 592.48 g

Cena końcowa: 60 zł
Cena wywoławcza: 30 zł
Cena szacunkowa: 50 zł
Ilość odsłon: 206

1)  60 zł
2)  60 zł
3)  50 zł
4)  46 zł
5)  42 zł