Polska, odznaka Oficerskiej Szkoły Łączności, 1947–1950

Cena wylicytowana: 70 zł
Aukcja zakończyła się 17-03-2022 22:38:00
341377
Opis: Polska - Polska Rzeczpospolita Ludowa (1952–1989), odznaka Oficerskiej Szkoły Łączności, 1947–1950, Łódź, Tarcza z Orłem oraz z podobizną Orderu Krzyża Grunwaldu, powyżej szarfa z literami OSŁ, odznaka jednoczęściowa, bita z kontrą, mocowana na słupek, nakrętka sygnowana B GRABSKI ŁÓDŹ w otoku ZAKŁADY PRZEMYSŁOWE POD ZARZĄDEM PAŃSTW
Stan zachowania: II, Extremely Fine
Dodatkowe informacje: tombak srebrzony, 35.6 x 45.5 mm, 29.39 g
Literatura: Wełna Odznaki 54

Cena końcowa: 70 zł
Cena wywoławcza: 42 zł
Cena szacunkowa: 70 zł
Ilość odsłon: 68

1)  70 zł
2)  65 zł
3)  55 zł
4)  42 zł