Francja, medal z serii władcy Francji – Chliperyk I, 1840

Cena wylicytowana: 250 zł
Aukcja zakończyła się 17-03-2022 22:27:40
341754
Opis: Francja - XIX wiek, medal z serii władcy Francji – Chliperyk I, 1840, Aw: Popiersie władcy w lewo, z prawej sygnatura CAQUÉ / 1840, CHLIPERIC I ROI - DE FRANCE, Rw: CHLIPERIC I. / 9EME. ROI. / FILS DE CLOTAIRE I. / NÉ 537. / ROI 567. / INIMITIÉ / DE FRÉDÉGONDE ET DE BRUNEHAUT / GUERRE CIVILE / QUI DIVISE LES FRANCS / PENDANT UN DEMI SIÈCLE / CONFÉRENCE / ENTRE CHLIPÉRIC / GONTRAN ET SIGEBERT 574. / SIÈGE DE TOURNAY / PAR SIGEBERT 575. / TRAITÉ AVEC CHILDEBERT / 583. / MORT 583.
Stan zachowania: II/II+, Good Extremely Fine
Dodatkowe informacje: brąz, 51.8 mm, 64.69 g, uderzenie przy krawędzi

Cena końcowa: 250 zł
Cena wywoławcza: 120 zł
Cena szacunkowa: 200 zł
Ilość odsłon: 81

1)  250 zł
2)  240 zł
3)  200 zł
4)  200 zł
5)  130 zł