Polska, 1 grosz, 1812 IB
Polska, 1 grosz, 1812 IB
Cena wylicytowana: 90 zł
341284
Opis: |
Polska - Księstwo Warszawskie (1807–1815) - Fryderyk August I (1806–1827), 1 grosz, 1812 IB, Warszawa, cyfry daty szeroko |
Stan zachowania: |
III, Very Fine |
Dodatkowe informacje: |
patyna |
Kop. 3674, Kahnt 1280, Plage 71 |
Cena końcowa: 90 zł
Cena wywoławcza: 36 zł
Cena szacunkowa: 60 zł
Ilość odsłon: 138
1) 90 zł
2) 85 zł
3) 70 zł
4) 38 zł
5) 36 zł
min |