Polska, 1/3 talara (dwuzłotówka), 1814 IB

Cena wylicytowana: 360 zł
Aukcja zakończyła się 17-03-2022 21:05:00
341353
Opis: Polska - Księstwo Warszawskie (1807–1815) - Fryderyk August I (1806–1827), 1/3 talara (dwuzłotówka), 1814 IB, Warszawa
Stan zachowania: III/IV, Very Fine / Fine
Dodatkowe informacje: patyna
Literatura: Kahnt FA3 1269, Plage 113, Kop. 3699, Berezowski 3 zł

Cena końcowa: 360 zł
Cena wywoławcza: 150 zł
Cena szacunkowa: 250 zł
Ilość odsłon: 210

1)  360 zł
2)  350 zł
3)  310 zł
4)  185 zł
5)  180 zł
6)  175 zł
7)  170 zł
8)  160 zł
9)  150 zł