Polska, ort, 1621

Polska, ort, 1621

Polska, ort, 1621

Cena wylicytowana: 520 zł
Aukcja zakończyła się 17-03-2022 20:48:00
341819
Opis: Polska - Zygmunt III Waza (1587–1632) - monety koronne, ort, 1621, Bydgoszcz, końcówka napisu na awersie PRV MAS, ornament w formie ślimaka z krzyżykiem
Stan zachowania: III/III+, About Good Very Fine
Dodatkowe informacje: patyna
Literatura: Shatalin BD21-71 (R1)

Cena końcowa: 520 zł
Cena wywoławcza: 120 zł
Cena szacunkowa: 200 zł
Ilość odsłon: 495

1)  520 zł
2)  520 zł
3)  290 zł
4)  170 zł
5)  160 zł
6)  155 zł
7)  150 zł
8)  140 zł
9)  135 zł
10)  125 zł
11)  120 zł