Polska, denar

Polska, denar

Polska, denar

Cena wylicytowana: 580 zł
Aukcja zakończyła się 17-03-2022 20:37:40
341773
Opis: Polska - Bolesław III Krzywousty 1102-(1107–1138), denar, Aw: Rycerz przebijający włócznią łeb smoka; Rw: W potrójnej obwódce krzyż z ramionami zakończonymi kulkami, w każdym kącie dwie kulki
Stan zachowania: III, Very Fine
Dodatkowe informacje: srebro, 13.2 mm, 0.35 g, patyna
Literatura: Frynas P.6.5, Kop. 44 (R2), Str. 39c, Such. XI/XII w. XIV

Cena końcowa: 580 zł
Cena wywoławcza: 300 zł
Cena szacunkowa: 500 zł
Ilość odsłon: 267

1)  580 zł
2)  560 zł
3)  540 zł
4)  420 zł
5)  360 zł
6)  350 zł
7)  330 zł
8)  310 zł
9)  300 zł