Czechy, grosz praski, bez daty

Cena wylicytowana: 85 zł
Aukcja zakończyła się 17-03-2022 20:32:40
341799
Opis: Czechy - Jan I Luksemburski (1310–1346), grosz praski, bez daty, Kutná Hora, Aw: Korona, + IOhANnES (dwa pierścienie) PRIMVS, + DEI GRATIA REX BOEMIE, Rw: Lew czeski, ✶+✶ GROSSI (lilia) PRAGENSES
Stan zachowania: III, Very Fine
Dodatkowe informacje: srebro, 29.5 mm, 3.63 gmoneta niedobita, patyna
Literatura: Frynas B.27.2, Castelin 9

Cena końcowa: 85 zł
Cena wywoławcza: 60 zł
Cena szacunkowa: 100 zł
Ilość odsłon: 124

1)  85 zł
2)  80 zł
3)  75 zł
4)  65 zł