Cesarstwo Rzymskie, sestercja

Cesarstwo Rzymskie, sestercja

Cesarstwo Rzymskie, sestercja

Cena wylicytowana: 210 zł
Aukcja zakończyła się 17-03-2022 20:19:00
341678
Opis: Cesarstwo Rzymskie - Lucilla (córka Marka Aureliusza) (164–182), sestercja, Rzym, Aw: Popiersie cesarzowej w prawo, LVCILLA AVGVSTA, Rw: Junona siedząca w lewo, trzymająca paterę i berło, po bokach S - C, IVNO
Stan zachowania: III/IV, Very Fine / Fine
Dodatkowe informacje: brąz, 30.7 mm, 23.87 g, zielona patyna
Literatura: RIC 1746, C. 35

Cena końcowa: 210 zł
Cena wywoławcza: 90 zł
Cena szacunkowa: 150 zł
Ilość odsłon: 705

1)  210 zł
2)  200 zł
3)  180 zł
4)  175 zł
5)  170 zł
6)  165 zł
7)  160 zł
8)  155 zł
9)  150 zł
10)  110 zł
11)  90 zł