Polska, Krzyż Walecznych, 1920 (1926–1932?)

Banknoty, monety złote, antyczne, polskie i zagraniczne, medale.

Cena wylicytowana: 680 zł
Aukcja zakończyła się 10-03-2022 22:38:00
341029
Opis: Polska - XX wiek - II Rzeczpospolita Polska (1918–1939), Krzyż Walecznych, 1920 (1926–1932?), Warszawa, Krzyż kawalerski, na ramionach NA - POLU - CHWAŁY - 1920, na środku tarcza z Orłem, na stronie odwrotnej miecz na którym wieniec, z boków WALE - CZNYM, wykonany w zakładzie Stanisława Owczarskiego
Stan zachowania: II, Extremely Fine
Dodatkowe informacje: brąz, 43.6 x 43.8 mm, 20.91 g, bez wstążki, zielonkawa patyna, rzadki
Literatura: Krogulec typ 8

Cena końcowa: 680 zł
Cena wywoławcza: 300 zł
Cena szacunkowa: 500 zł
Ilość odsłon: 477

1)  680 zł
2)  660 zł
3)  640 zł
4)  600 zł