Polska, Heliodor Święcicki, 1923

Banknoty, monety złote, antyczne, polskie i zagraniczne, medale.

Cena wylicytowana: 300 zł
Aukcja zakończyła się 10-03-2022 22:36:40
341126
Opis: Polska - II Rzeczpospolita Polska (1918–1939), Heliodor Święcicki, 1923, Warszawa, Aw: Popiersie w lewo, na odcięciu sygnatura JWysocki, HELIODOR ŚWIĘCICKI * 1854 + 1923, Rw: Nagi młodzieniec pijący wodę ze skalnego źródła, w odcinku VNIVERSITATIS POSNANIENSIS / PRÆMIUM, medal projektu Jana Wysockiego
Stan zachowania: II+, Choice Extremely Fine
Dodatkowe informacje: brąz, 55.5 mm, 76.55 g
Literatura: Strzałkowski 510 (RR)

Cena końcowa: 300 zł
Cena wywoławcza: 180 zł
Cena szacunkowa: 300 zł
Ilość odsłon: 136

1)  300 zł
2)  300 zł
3)  280 zł
4)  250 zł
5)  210 zł
6)  185 zł