Watykan, Medal na pamiątkę 50. rocznicy nominacji na biskupa, 1893

Banknoty, monety złote, antyczne, polskie i zagraniczne, medale.

Cena wylicytowana: 55 zł
Aukcja zakończyła się 10-03-2022 22:34:00
341122
Opis: Watykan - Leon XIII (1878–1903), Medal na pamiątkę 50. rocznicy nominacji na biskupa, 1893, Popiersie Leona XIII w lewo, niżej sygnatura BIANCHI, LEO • XIII • - PONT • MAX •, na stronie odwrotnej OLEO / SANCTO • MEO / VNXI • EVM / PS. LXXXVIII., ANNO• L• AB• INITO• EPISCOPATV, odznaczenie jednoczęściowe, mocowane na wstążkę, brak wstążki
Stan zachowania: II, Extremely Fine
Dodatkowe informacje: brąz srebrzony, 30.9 mm, 13.67 g, patyna
Literatura: Barac 302 (tam w srebrze)

Cena końcowa: 55 zł
Cena wywoławcza: 36 zł
Cena szacunkowa: 60 zł
Ilość odsłon: 82

1)  55 zł
2)  50 zł
3)  38 zł