Watykan, Sobór Watykański I, 1869

Banknoty, monety złote, antyczne, polskie i zagraniczne, medale.

Cena wylicytowana: 125 zł
Aukcja zakończyła się 10-03-2022 22:33:40
341120
Opis: Watykan - Pius IX (1846–1878), Sobór Watykański I, 1869, Aw: Popiersie papieża w lewo, na dole sygnatura C • MOSCETTI, PIVS - PP • IX, OECVMENICO • CONCILIO • VATICANO • PONTIF • A • XXIV • ROMAE • COACTO, Rw: Św. Piotr dyskutujący z apostołami wewnątrz kościoła, u góry Gołębica, w odcinku CONVENERVNT • APOSTOLI / ET SENIORES / C • M, medal projektu Carlo Moscettiego
Stan zachowania: II, Extremely Fine
Dodatkowe informacje: brąz, 42.9 mm, 39.46 g, patyna

Cena końcowa: 125 zł
Cena wywoławcza: 75 zł
Cena szacunkowa: 120 zł
Ilość odsłon: 137

1)  125 zł
2)  120 zł
3)  115 zł
4)  105 zł
5)  100 zł
6)  85 zł
7)  75 zł