Watykan, medal na pamiątkę odbudowy bazyliki św. Pawła za Murami, 1846

Banknoty, monety złote, antyczne, polskie i zagraniczne, medale.

Cena wylicytowana: 600 zł
Aukcja zakończyła się 10-03-2022 22:33:20
341116
Opis: Watykan - Pius IX (1846–1878), medal na pamiątkę odbudowy bazyliki św. Pawła za Murami, 1846, Rzym, Aw: Popiersie Piusa IX w prawo, PIVS • IX • PONTIFEX • MAXIMVS •, Rw: Wnętrze bazyliki po pożarze, w odcinku BASILIC • S • PAVLI EX INCENDIO / XV • IVL • MDCCCXXIII / GIROMETTI FEC•, medal projektu Pietro GIrometti
Stan zachowania: II/II+, Good Extremely Fine
Dodatkowe informacje: brąz, 50.9 mm, 63.86 g, patyna, niewielkie uderzenie przy krawędzi

Cena końcowa: 600 zł
Cena wywoławcza: 120 zł
Cena szacunkowa: 200 zł
Ilość odsłon: 198

1)  600 zł
2)  580 zł
3)  200 zł
4)  160 zł
5)  150 zł
6)  130 zł
7)  120 zł