Watykan, medal pamiątkowy, 1730

Banknoty, monety złote, antyczne, polskie i zagraniczne, medale.

Cena wylicytowana: 155 zł
Aukcja zakończyła się 10-03-2022 22:33:00
341115
Opis: Watykan - Klemens XII (1730–1740), medal pamiątkowy, 1730, Aw: Półpostać papieża w prawo, na dole nieczytelna sygnatura (J.A.DASSIER), CLEMENS XII - PONT• MAX•, Rw: Wieniec, w którym LONGANIMITAS / ET / FORTITUDO, medal autorstwa Jeana Antoine Dassiera
Stan zachowania: III/IV, Very Fine / Fine
Dodatkowe informacje: brąz, 53.8 mm, 75.98 g, liczne ślady uderzeń

Cena końcowa: 155 zł
Cena wywoławcza: 60 zł
Cena szacunkowa: 100 zł
Ilość odsłon: 144

1)  155 zł
2)  150 zł
3)  100 zł
4)  75 zł
5)  60 zł