Austria, floren, 1861 A

Banknoty, monety złote, antyczne, polskie i zagraniczne, medale.
Austria, floren, 1861 A

Austria, floren, 1861 A

Cena wylicytowana: 105 zł
Aukcja zakończyła się 10-03-2022 21:42:40
341087
Opis: Austria - Franciszek Józef I (1848–1916), floren, 1861 A, Wiedeń
Stan zachowania: III+, Good Very Fine
Dodatkowe informacje: miejscowa patyna, czyszczony
Literatura: Herinek 526

Cena końcowa: 105 zł
Cena wywoławcza: 30 zł
Cena szacunkowa: 50 zł
Ilość odsłon: 110

1)  105 zł
2)  100 zł
3)  85 zł
4)  75 zł
5)  60 zł
6)  42 zł
7)  40 zł
8)  34 zł