Polska, 200 złotych, 1982

Banknoty, monety złote, antyczne, polskie i zagraniczne, medale.
Polska, 200 złotych, 1982

Polska, 200 złotych, 1982

Cena wylicytowana: 125 zł
Aukcja zakończyła się 10-03-2022 21:24:40
341025
Opis: Polska - Polska Rzeczpospolita Ludowa (1952–1989) - monety obiegowe i kolekcjonerskie, 200 złotych, 1982, Warszawa, Bolesław III Krzywousty 1102–1138
Stan zachowania: I, Uncirculated
Dodatkowe informacje: srebro próby '750', nakład 12.000 sztuk, stemple lustrzane, moneta w niebieskim pudełku NBP, patyna
Literatura: Parchimowicz 315

Cena końcowa: 125 zł
Cena wywoławcza: 60 zł
Cena szacunkowa: 100 zł
Ilość odsłon: 184

1)  125 zł
2)  120 zł
3)  115 zł
4)  105 zł
5)  100 zł
6)  80 zł
7)  60 zł