Polska, 1 złoty, 1835

Banknoty, monety złote, antyczne, polskie i zagraniczne, medale.
Polska, 1 złoty, 1835

Polska, 1 złoty, 1835

Cena wylicytowana: 1 050 zł
Aukcja zakończyła się 10-03-2022 21:17:20
340994
Opis: Polska - Wolne Miasto Kraków (1815–1846), 1 złoty, 1835, Wiedeń
Stan zachowania: III/III+, About Good Very Fine
Dodatkowe informacje: przetarte, patyna
Literatura: Bitkin 1, H-Cz. 3823, Kop. 7859 (R2), Plage 294, Berezowski 2 zł

Cena końcowa: 1 050 zł
Cena wywoławcza: 300 zł
Cena szacunkowa: 500 zł
Ilość odsłon: 485

1)  1 050 zł
2)  1 000 zł
3)  920 zł
4)  580 zł
5)  560 zł
6)  410 zł
7)  400 zł
8)  390 zł
9)  380 zł
10)  370 zł
11)  360 zł
12)  350 zł
13)  340 zł
14)  330 zł
15)  320 zł
16)  310 zł
17)  300 zł