Rzym prowincjonalny, tetradrachma bilonowa, 223–224 (rok 4)

Banknoty, monety złote, antyczne, polskie i zagraniczne, medale.

Cena wylicytowana: 105 zł
Aukcja zakończyła się 10-03-2022 21:03:20
340986
Opis: Rzym prowincjonalny - Egipt - Aleksandria - Aleksander Sewer 222–235, tetradrachma bilonowa, 223–224 (rok 4), Aleksandria, Aw: Głowa cesarza w prawo, legenda, Rw: Tyche siedząca w lewo, z lewej data LΓ
Stan zachowania: III, Very Fine
Dodatkowe informacje: bilon, 23.3 mm, 11.54 g, patyna
Literatura: Förschner 836

Cena końcowa: 105 zł
Cena wywoławcza: 48 zł
Cena szacunkowa: 80 zł
Ilość odsłon: 277

1)  105 zł
2)  100 zł
3)  85 zł
4)  80 zł
5)  75 zł
6)  48 zł