Niemcy, 5 marek, 1914 E

Niemcy, 5 marek, 1914 E

Niemcy, 5 marek, 1914 E

Cena wylicytowana: 320 zł
Aukcja zakończyła się 03-03-2022 21:43:20
340925
Opis: Niemcy - Saksonia - linia albertyńska (1547–1918) - Fryderyk August III (1904–1918), 5 marek, 1914 E, Muldenhütten
Stan zachowania: I-/II+, Nearly Uncirculated
Dodatkowe informacje: delikatna patyna
Literatura: AKS 184, Jaeger 136

Cena końcowa: 320 zł
Cena wywoławcza: 90 zł
Cena szacunkowa: 150 zł
Ilość odsłon: 139

1)  320 zł
2)  310 zł
3)  300 zł
4)  185 zł
5)  165 zł
6)  155 zł
7)  105 zł
8)  95 zł
9)  90 zł