Polska, 200 złotych, 1982

Polska, 200 złotych, 1982

Polska, 200 złotych, 1982

Cena wylicytowana: 150 zł
Aukcja zakończyła się 03-03-2022 20:53:20
340793
Opis: Polska - Polska Rzeczpospolita Ludowa (1952–1989) - monety próbne, 200 złotych, 1982, Warszawa, XII Mistrzostwa Świata W Piłce Nożnej - Hiszpania 1982 /bramkarz w lewo/, wypukły napis PRÓBA
Stan zachowania: I, Uncirculated
Dodatkowe informacje: srebro próby '750', nakład 6.020 sztuk, miejscowa patyna, stemple lustrzane, moneta w czerwonym pudełku NBP
Literatura: Parchimowicz P439a

Cena końcowa: 150 zł
Cena wywoławcza: 60 zł
Cena szacunkowa: 100 zł
Ilość odsłon: 41

1)  150 zł
2)  145 zł
3)  140 zł
4)  60 zł